Komentarze do notki Święta Maryjo Matko boża módl się za nami, za nami grzesznymi, teraz i w godiznę śmierci naszej. Amen Maryjo Amen!

linkologia.pl spis.pl

Asia mnie prosiła, żebym notasa napisała:D a ja jestem zajebista więc napiszę:P no i wcale se nie wkręcam:P bo ja serio zajebista babka ze wsi Kasice Wielkie jestem. A Aśka to tak bardziej z okolic Kition:P bo ona się z Zenenoem zna:D no wiecie kto to jest:D jakiś stolik, stoik czy chuj wie kto ;-) zresztą nieważne, fajny ziomal jest i to się liczy;D i normalnie on to się nawet więcej uczy ode mnie:P bo normalnie ja się ucze 15h dziennie a on 15h i 5 min. Ten to dopiero ma zdrowie.

A tera to se przyszednoł czas na ogłoszenia parafialne czyli co tam piszczy u Kasi i Asi, lol:P

No to tak: Se w manhattanie byłyśmy:P Ja se na waksach byłam:D Asia dzisiaj nie przyszednoła na religię! Aśka wstydz się! Tak zaniedbywać Boga! Ja nie wiem czy ja się mogę z nią kolegować, ona jest nieczysta;D bo nie chodzi na religię.

 

W ogóle ja nie wiem co się z nami dzieje...my tak kochamy Boga, a z religii to mamy normalnie po kosie:> Boże i ty na to pozwalasz?

 

Dla Ciebie najdroższy!

Chwała i cześć i uwielbienie, chwała i cześć Jezusowiiiiiiiiiiiiiii! Niech będzie chwała! Niech będzie chwałaaaaaaaaaaa! Tak Jem chwała i cześć!!! ;-)

grubasy : :

writing jobs
12. września 2011 10:40:14
Nie należy odwrócić. A może po prostu pomóc Ci znaleźć właściwą drogę?
wow gold
07. stycznia 2010 08:42:22
x0107Ja nie wiem czy ja się mogę z nią kolegować, ona jest nieczysta;D bo nie chodzi na religię.
wow gold
07. stycznia 2010 08:40:44
x0107mozesz sie ze mna kolegowac, zapewniam cie:P ty tylko mnie poprowadz tobie powierzam ma droge, ty tylko mnie poprowadz panie mooooj!
Asika:)
30. listopada 2004 20:07:00
Kasia ale ty sobie nie wkrecaj ze jestes gorsza od ziomala z kition!! ty sobie tego nie wkrecaj!! mozesz sie ze mna kolegowac, zapewniam cie:P ty tylko mnie poprowadz tobie powierzam ma droge, ty tylko mnie poprowadz panie mooooj! rasta trans reggae dance, positive news reggae luz:D juz:P